!Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Wykonujemy zabiegi rekonstrukcji otoczki sutkowej w postaci Tatuażu 3D dla kobiet po rekonstrukcji piersi oraz po mikropigmentacji otoczki, która już zblakła lub zeszła całkiem. Zajmujemy się także zakryciem blizn pooperacyjnych za pomocą tatuażu ozdobnego.

Wiemy jak bardzo drogie mogą być takie zabiegi dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Kobietom (jak i mężczyznom) i wykonywać te zabiegi ZA DARMO w zamian za możliwość sfilmowania tej procedury (bez pokazywania twarzy). Tym samym chcemy dotrzeć do jak największej ilości osób w Polsce i Europie.

Wspierając nasz kanał YouTube pomagasz nie tylko nam dotrzeć do większej ilości ludzi na całym Świecie, ale także kobietom, które straciły pewność siebie wraz z utratą piersi po nowotworze. Pomóżmy im odzyskać tą pewność siebie! Pomóżmy, aby mogły poczuć się znów kobieco!

Im więcej subskrypcji kanału, polubień filmów, komentarzy – tym większa ilość kobiet otrzyma taki darmowy zabieg. To nic nie kosztuje a da wiele możliwości.

Także zapraszam wszystkich do wsparcia naszej działalności tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCwUwZqTUPMd6qca8pG10e7w/featured?view_as=subscriber –  gdzie można zobaczyć filmiki, które zostały nagrane podczas w/w procedury.

Więcej zdjęć z „przed i po” można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.3d-areolatattoo.co.uk
W razie zainteresowania darmowym zabiegiem 3D lub tatuażem ozdobnym, prosimy o kontakt na email: 3d@3d-areolatattoo.co.uk